Keď covid nechce odísť

Väčšina ľudí prekoná covid bez následkov, ale približne každý desiaty človek pociťuje následky aj o niekoľko týždňov až mesiacov neskôr. Ide o nepríjemnú, ale nie výnimočnú situáciu.

Položíme vám niekoľko otázok. Cieľom je zmapovať váš zdravotný stav po prekonaní covidu a ak máte pretrvávajúce problémy, poradiť s ich riešením.

Vyplnenie dotazníka zaberie väčšinou 5, maximálne však 10 minút. Svojimi odpoveďami pomáhate zároveň vedeckému výskumu o priebehu tohto ochorenia.

NOVINKA! Tím CovidHelper vyvinul aplikáciu Zhiva (číta sa „živa“), ktorá poradí, ako zvládnuť príznaky choroby. V aplikácii nájdete sériu dychových cvičení proti únave a jedinečný vzdelávací program “Ako na dlhý covid”. Aplikácia ponúka kontakty na lekárov vrátane kúpeľov a špecialistov, ktorí sa venujú dlhému covidu a postcovidovému syndrómu. Stiahnuť si ju možete tu:

ANDROID
APPLE
Zhiva je zadarmo dostupná pre poistencov Union a Dôvera.

Dotazník je bezpečný, nezbierame vaše meno, priezvisko, adresu či rodné číslo. Potrebujeme len údaje potrebné na hodnotenie zdravotného stavu a jeden kontaktný údaj (emailovú adresu), kam Vám pošleme personalizované odporúčania. Nikomu ďalšiemu Vašu emailovú adresu neposkytneme.